Ročník 2021

Ročník 2021

Finalisté GTP CZ 2021

medailon_image

Jan Coufal

Základní škola Litomyšl, U školek

medailon_image

Petr Curko

ZŠ Blatenská, Horažďovice

medailon_image

Barbora Heřmanová

ZŠ Mozaika, Rychnov nad Kněžnou

medailon_image

Barbora Kosinová

Základní škola a mateřská škola Hovorčovice

medailon_image

Pavlína Loňková

ZŠ Labyrinth, Brno

medailon_image

Hana Mádrová

Gymnázium, Olomouc-Hejčín

medailon_image

Olga Novotná

Základní škola Brno, Vejrostova

medailon_image

Marcela Přibylová

ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská

medailon_image

Zdeňka Procházková

ZŠ a MŠ Dolní Dubňany

medailon_image

Jana Sadilová

První jazyková základní škola v Praze 4

medailon_image

Petr Zahrádka

VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou

Semifinalisté GTP CZ 2021

medailon_image

Emilie Bandová

8. základní škola Most

medailon_image

Vendula Bičíková

ZŠ Skálova Turnov

medailon_image

Kamila Burešová

Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov

medailon_image

Rita Chalupníková

Gymnázium, Pardubice, Mozartova

medailon_image

Jan Coufal

Základní škola Litomyšl, U školek

medailon_image

Petr Curko

ZŠ Blatenská, Horažďovice

medailon_image

Barbora Havířová

Gymnázium Brno, Elgartova

medailon_image

Barbora Heřmanová

ZŠ Mozaika, Rychnov nad Kněžnou

medailon_image

Miroslav Houska

Gymnázium Evolution, Praha

medailon_image

Vendula Hráčková

Základní škola Brigádníků, Praha

medailon_image

Tomáš Kaválek

Gymnázium Židlochovice

medailon_image

Dagmar Kopřivová

ZŠ Plešivec, Český Krumlov

medailon_image

Jakub Koráb

Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha

medailon_image

Barbora Kosinová

Základní škola a mateřská škola Hovorčovice

medailon_image

Tereza Kottová

ZŠ Vlásenický dvůr, Pelhřimov

medailon_image

Ondřej Krahulec

Základní škola a mateřská škola Brno, Husova

medailon_image

Pavlína Loňková

ZŠ Labyrinth, Brno

medailon_image

Hana Mádrová

Gymnázium, Olomouc-Hejčín

medailon_image

Olga Novotná

Základní škola Brno, Vejrostova

medailon_image

Dana Odvárková

ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad

medailon_image

František Páv

Základní škola Amos, Psáry

medailon_image

Marcela Přibylová

ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská

medailon_image

Zdeňka Procházková

ZŠ a MŠ Dolní Dubňany

medailon_image

Jana Sadilová

První jazyková základní škola v Praze 4

medailon_image

Lenka Skalíková

Střední škola designu a módy, Prostějov

medailon_image

Milada Smutná

Základní škola Liška, Brno

medailon_image

Pavel Sovič

SOŠ pro administrativu EU, Praha

medailon_image

Martina Teichmannová

Základní škola Lanškroun

medailon_image

Adéla Tupá

ZŠ Mníšek pod Brdy

medailon_image

Renata Tylšová

Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov - odloučené pracoviště ZŠ Pod Montací Náchod

medailon_image

Roman Veselský

Gymnázium Žďár nad Sázavou

medailon_image

Petr Zahrádka

VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou

GTP CZ 2021

Podrobný harmonogram probíhajícího ročníku naleznete zde.

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 10. června 2021.

Vítězové obdrží finanční odměnu v hodnotě 100.000 Kč, 50.000 Kč a 30.000 Kč a voucher na pobyt v rodinném penzionu Bohemian Cottage v Českém Švýcarsku od partnerů ceny.

Dva z finalistů ceny zároveň obdrží speciální výcvik První a Druhé spirály kouče, které jim věnuje společnost AKADEMIE.

Pro všechny finalisty je v termínu 1. – 4. srpna 2021 připravena společná letní škola.

Více o letošním ročníku najdete v tiskové zprávě.